Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Avril LaVigne

Rozvedená Avril netruchlí nad rozpadeným manželstvím ,naplno si užívá svého života, chodí na party a večírky, kde se nebrání žhavým románkům. Koho uloví jako dalšího?

Úspěšná kanadská zpěvačka Avril Lavigne je téměr známa po célém světe svými hity z nejnovějšího CD – The Best Damn Thing. Bohužel, ale takový uspěch jako v kariéře nemá v milostném životě.

Nedávno ukončila svůj šestiletý vztah s Deryckem Whibleym. A důvod? Deryckovi zřejmě nestačila jenom Avril a dával přednost i jiným flirtíkům.
Avril rozchod zřejmě moc těžce nenesla, protože o pár týdnů později se objevila v náručí několika nových krasavců. Do vážného vztahu se nehrne, pouze si chce užívat a nápodobně je na tom i Deryck.Ten si našel utěchu u Hanny Beth Merjos.

V červenci v roce 2006 v kalifornském Montecitu se Avril provdala za Derycka. Bulváru prozradila tuto větu ,,Je to muž mého života“. Všichni obdivovali tento pár, ale po pár letetech přisly první trable a Avril s Deryckem to přestávalo klapat. A teď si oba užívají  party, večírky a nebraní se žhavým flirtům.

V první řadě u Avril je miliardář Brandon Davis, se kterým se objevila na jedné diskotéce, ale on není jediný.  Další žhavou aférku začála s Justinem Murdrockem,  po kterém pokukovala už delší dobu a nedávno s ním odjela na Havaj. Bude to važný vztah a nebo menší aférka?

Zde je nekolik fotek z procházky Avril a jejího bratra:

Avril Lavigne s bratrem

Avril Lavigne s bratrem

Avril Lavigne s bratrem

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář