Jdi na obsah Jdi na menu
 


Avril trapasy

24. 8. 2009

Avril lezou boxerky t kalhot.:o)

natalqa-avril.blog.cz

Dobe vydařanej mejdan""chudák Avril""

není nic lepšího nežs kámoši pořádnej mejdan. Jenže když jsem byla ještě menší, moje máma si o tom myslela něco jiného nikdy mě na žádnou akci nechtěla pustit. Proto když jednou naše parta pořádala večírek u mé kamarádky v sousedním domě oslavu narozenin, rozhodla jsem se, že zmizím potají. To se mi taky povedlo a já si to pěkně užívala. Jenže ve chvíli, kdy jsem divočila při tanečku, se zničeho nic otevřely dveře a v nich se objevila moje máma. Na sobě měla župan a bačkory a strašně se rozčilovala. Vytáhla mě ven a před všemi kámoši mě pěkně seřvala.Cítila jsem se strašně!´´Za to by sem se hodně stiděla kdyby to udělala moje máma.

Hra na pravdu

Loni v zimě jsme s kamarádkou seděly u nás doma u krbu a popíjely čaj, když nás napadlo, že bychom si mohly večer zpestřit nějakou hrou. Začaly jsme hrou na pravdu. Netrvalo dlouho a já jsem prohrála, což znamenalo ve spodním prádle přeběhnout ulici tam a zpátky. Zdánlivě žádnej problém, kdyby venku tolik nesněžilo a nemrzlo. No když už jsem se vsadila, tak to nesmím vzdát, řekla jsem si a vyběhla na ulici. Byla to hrůza! Myslela jsem, že umrznu, a kromě toho jsem narazila na mámu, která se právě vracela domů. ,, Doufám, že máš pro tohle nějaké věrohodné vysvětlení!´´ spustila hned u dveří. Když jsem jí pak doma vysvětlila důvod, začala se smát. Katastrofa byla zažehnána!

Avril chodí špinavá

Všem módním kritikům a mediálním pozorovatelům způsobila Avril velký šok. Na jeden VIP společenský večírek se totiž nejspíš oblékla stylem, co kde zrovna našla válet se po bytě. A nejspíš vůbec neřešila, v jakém stavu vybrané oblečení je. Takže na zmíněnou párty přišla v pomačkaných kalhotách a tričku. Na obojím přitom byly jasně patrné fleky po čemsi, co tam původně rozhodně nepatřilo. Ještě větší šok však Avril způsobila, když ji na ty nedostatky novináři upozornili. ,, Co je vám do toho?! Já se fakt nestarám o to, jestli mám zrovna na sobě zmačkané oblečení nebo jestli mám flek na tričku. Je snad jasné, že když jdete ven, tak se nevrátíte ve vyžehleném oblečení bez jediné šmouhy, ´´ vysvětlila a dál se bavila.

Trapásky naší Avrilečky: Jaký je tvuj největší trapas ze školních let?:Ve čtrnácti jsem byla pozvána na oslavu narozenin.Bohužel máma trvala na tom,že mě večer vizvedne.Přes moje protesty to nakonec udělala.Hrozně jsem se před všema styděla-přypadala jsem si jako malá holka. Stal se ti náký trapas při koncertě?:Při vystoupení mi vypadl jeden song(zapoměla text).Chtěla jsem na to upozornit kytaristu-a taky že jo.Akorát jsem na něj zařvala na zapnutý mikrofon.A diváci se mohly smíchy umlátit.Stal se ti trapas při rande?:Jednou v letadle mi letuška srčila do ruky papírek.Bylo na něm napsáno:Miluju tě,lásko,chci tě líbat všude!!!!Řekla,že je o nákého tajného ctitele.Samozdřejmě že jsem byla zvědavá a chtě la jsem vědět kdo to byl .Kluci z mí kapely si ze mě udělali legraci....Vážně vtipný.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář